top of page

D. Kılıç Arslantürk

Paul Ekman ESAC, ETAC

ODTÜ İşletme bölümü mezunu olan Arslantürk,  20 yılın üzerinde profesyonel iş deneyimine sahiptir.

 

Görev yaptığı şirketler arasında Unilever, Levi's Türkiye, Starbucks Coffee Türkiye (Alshaya), Unitim Moda (Harvey Nichols, Agent Provocateur, Bally, Thomas Pink), Costa Coffee Türkiye (Kuwait Food Co.), Komşufırın ve Sabiha Gökçen Havalimanı A.Ş. bulunmaktadır. 

 

Perakende ve yeni girişimler konularında uzmanlık seviyesinde bilgi ve deneyim sahibi olan Arslantürk, aynı zamanda profesyonel eğitmen, mentor, ICF onaylı ACC lisans sürecinde olan bir yönetici ve takım koçu, keynote konuşmacı ve yazardır.

 

Arslantürk, Türkiye'de yalnızca Sola Unitas tarafından verilen lisanslı Paul Ekman eğitimlerinden Duygusal Beceri & Yetkinlikler (ESaC) ile Doğruluk & Güvenilirliği Değerlendirme (ETaC) sertifikalarına sahiptir.  

  • LinkedIn - White Circle

Tunç Önen

Marmara Üniversitesi İngilize Ekonomi bölümünden mezun olan Önen, Yurtiçi ve Yurtdışı toplam 13 seneyi aşkın Pazarlama ve Yöneticilik deneyimine sahiptir.

 

Çalıştığı şirketler arasında FMCG alanında British American Tobacco, Farma alanında Sanofi, Ajans yönetimi alanında Geometry Global öne çıkmaktadır. Aynı zamanda L’Oreal, Coca-Cola, P&G, Bacardi gibi şirketlerle ve ve önde gelen Kuluçka Merkezleri ile ortak projelerde yer almıştır.

 

Önen; Portföy & Marka Yönetimi, Ticari & Alışverişçi Pazarlama, Dijital Pazarlama, ve İş Geliştirme alanlarında deneyim ve uzmanlık sahibidir.

  • LinkedIn - White Circle

Günter Soydanbay

Soydanbay, Boğaziçi Üniversitesi’nde Psikoloji, Kanada - McGill Üniversitesi’ndeyse MBA eğitimi almıştır. Kurumsal iletişim danışmanlığı alanında 10 yıldan fazla deneyime sahiptir.

 

Hizmet verdiği kurumlar arasında T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, Kanada Barosu (CBA), Toronto Ticaret Odası (TBOT), İzmir Kalkınma Ajansı, Toronto Borsası (TSX), Türk Tuborg, FOX Türkiye, Royal Canin, Dsmart ve Reitmans bulunmaktadır. 

 

Marka danışmanlığı, kurumsal  iletişim, şehir markalaşması  ve değişim yönetimi  alanlarında uzmanlık seviyesinde bilgi ve deneyim sahibi olan Soydanbay, aynı zamanda profesyonel eğitmen ve yazardır. 

 

Soydanbay, PROSCI tarafından verilen ADKAR değişim yönetimi sertifikasına sahiptir.

  • LinkedIn - White Circle
bottom of page